سه شنبه 1 آبان 1397

اولویت‌های بانک صادرات ایران در استان آذربایجان شرقی اعلام شد

مدیرعامل بانک صادرات ایران در سفر به استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از برخی شعب در جمع کارکنان این بانک مهمترین اولویت ها برای بهره گرفتن از ظرفیت های استان و دستیابی به بهبود نسبت های مالی بانک برای سه ماهه اول سال جاری را مورد تاکید قرار داد.

بانک وبیمه | اقتصاد آنلاین | 5 ماه پیش |4/26/2018 8:28:14 PM 654 بازدید

اولویت‌های بانک صادرات ایران در استان آذربایجان شرقی اعلام شد

به گزارش اقتصادآنلاین، دکتر حجت اله صیدی و هیات همراه در سفر به آذربایجان شرقی در سخنانی با روسای ادارات و معاونین حوزه ها، شعب و دوایر، بازرسان، حسابرسان و کارشناسان بانک در این استان، تلاش بیشتر واحدهای اجرایی و ستادی بانک برای  ارتقای نسبت های مالی بانک و در عین حال نقش آفرینی بیشتر در عرصه های اقتصادی و صنعتی استان آذربایجان شرقی را مورد توجه قرار داد و مهمترین عوامل تاثیرگذار در رسیدن به اهداف مورد نظر را برشمرد.

بنا براین گزارش، دکتر صیدی دراین دیدار برگزاری به موقع مجمع بانک در پایان دوره ٣ماهه اول سال ٩٧را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه ٣١خرداد سال ٩٧ برای همه کارکنان و ارکان بانک باید روز مهم و حیاتی تلقی شود، افزایش ٣ برابری منابع بانک و تغییر در ترکیب آن را با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در استان آذربایجان شرقی را راهکار مهمی برای تقویت برنامه های عملیاتی بانک عنوان کرد.

مدیر عامل بانک صادرات ایران همچنین با بیان اینکه مجموعه تلاش های ادامه دار همکاران بانک در این استان قطعا روزهای اوج  بانک را دوباره در این منطقه رقم خواهد زد، اعمال دقیق دستورات برای وصول مطالبات بانک در هفته های باقی مانده تا پایان خرداد سال جاری را امری ضروری و غیر قابل اجتناب عنوان کرد و دستورات لازم برای جدیت و دقت بیشتر در پیگیری مطالبات معوق با تعیین افراد خاص و نظارت دقیق در تعیین تکلیف نهایی آنها را صادر و در عین حال حمایت مستمر از مشتریان بانک به ویژه تامین مالی تولید کنندگان داخلی را یاد آوری نمود.

جانمایی بهتر شعب و استفاده حداکثری از ظرفیت های اقتصادی و منطقه ای آذربایجان شرقی و همچنین تلاش برای افزایش فعالیت های ارزی و بررسی و پیوستن به ساز و کارهای بین المللی نقل و انتقال ارزی از دیگر تاکیدات دکتر صیدی به کارکنان بانک در این استان بود در این دیدار همچنین استفاده بهینه از امکانات بانکداری الکترونیک و فراهم کردن بهترین شرایط پاسخ دهی به نیاز های مشتریان بانک در این زمینه نیز مورد بحث قرار گرفت.

گفتنی است، مانده تسهیلات بانک صادرات ایران در پایان سال ٩٦ در استان آذربایجان شرقی بالغ بر ٢٥ هزار میلیارد ریال است که سهم حداقل ١٠ درصدی در بین تسهیلات اعطایی نظام بانکی در این استان داشته است.

شایان ذکر است، پرداخت وام های ارزان قیمت شامل  ٨٠٣٢ فقره وام ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش بالغ بر ٨٢٣ میلیارد ریال، اعطای ٦٤٣ فقره وام مسکن خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران به میزان بیش از ٥٤١ میلیارد ریال، تامین مالی ٢٤٩٠ فقره وام نوسازی و بهسازی مسکن روستایی به ارزش ٣٧٨ میلیارد ریال، حمایت از مشاغل خانگی معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی با اعطای ٩٩٤ فقره بالغ بر ٩٥ میلیارد ریال، پشتیبانی از رونق تولید در واحد های کوچک و متوسط با پرداخت ٣٦ فقره وام به ارزش بیش از ٨٠٧ میلیارد ریال، اعطای ١٠ فقره وام به آسیب دیدگان از حوادث قهریه به ارزش بالغ بر ١٥.٥ میلیارد ریال و حمایت از ٧ زندانی نیازمند با اعطای ٢ میلیارد ریال از جمله حمایت های بانک صادرات ایران در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی در آذربایجان شرقی طی سال ٩٦ بوده است.

برچسب ها:

بازگشت به لیست اخبار اقتصادی

نظرات کاربران

اگر عضو سایت هستید وارد شوید و در غیر اینصورت نام و ایمیل خود را وارد کنید


تحلیل های اقتصادی سرمایه دار

سایر آینده تورم و قیمت دلار
موضوع تورم بدون شک در حال حاضر مهم ترین دغدغه آحاد مختلف در جامعه به شمار می رود و حدس و گمان ها در خصوص پیش بینی میزان تورم در نیمه دوم سال 97 و سال 98 به موضوع داغ گفت و گوهای کارشناسان و حتی مردم عادی تبدیل شده است.
پیش بینی قیمت دلار در چندماه آینده
قیمت دلار تا کجا ادامه خواهد داشت؟عوامل موثر در کاهش یا افزایش قیمت ها چیست؟
سایر آیا بازار ثانویه زمینه ­ی بازگشت تعادل به اقتصاد را فراهم می آورد؟
سیاست اخیر دولت در خصوص ایجاد بازار ثانویه و تعمیق آن توانست در طی هفته های ­ی گذشته ثبات نسبی برای بازار ارز فراهم آورد اما تداوم آن نیازمند اهتمام و پافشاری مجریان بر مواضع خود در اجرای هرچه دقیق آن می ­باشد.
سایر امن‌ترین مکان‌ها برای در امان ماندن از بلایای طبیعی
اینفوگرافیک امن‌ترین مکان‌ها برای در امان ماندن از بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله
پیش بینی قیمت طلا و ارز
پیش بینی بزرگان بازار از قیمت های طلا و سکه و ارز در ایران
روش سرمایه گذاری ارزشی چیست؟
یک نوع سرمایه گذاری است که در آن ارزش جنس یا سهم، ملاک خرید می باشد. روشهای مختلفی برای سرمایه گذاری وجود دارد که روش سرمایه گذاری بر اساس ارزش، از مهمترین روشها محسوب می شود.
بازار دلار علت اصلی گرانی سال 97 در ایران
علت گرانی روزهای اخیر چیست؟ دلیل تکرار گرانی ها در بازار چیست؟ قیمتها چرا هر چند سال جهش پیدا می کنند؟
سایر کالاهای سرمایه ای ، کالاهای واسطه ای و کالاهای مصرفی
در این مقاله به تعریف کالاهای واسطه ای ، کالاهای مصرفی و کالاهای سرمایه ای و اهمیت شناخت انواع کالاهای سرمایه ای در زندگی اقتصادی فردی می پردازیم. کالای سرمایه ای چیست؟ کالاهای مصرفی و واسطه ای کدامند؟
سایر سواد مالی؛ حلقه مفقوده اقتصاد خانواده ایرانی
شنیدن این جمله که "سفره های مردم هر روز کوچکتر می شوند" دیگر برایمان عادت شده گرچه علاج مشکلاتی از این قبیل، برنامه ریزی و تدبیر مسئولان کشور را می طلبد اما آیا تک تک افراد جامعه در بوجود آمدن یا حل این مشکل برای خودشان نقشی بازی نمی کنند؟ سواد مالی چیست؟ در این مقاله سواد مالی آموزش داده می شود.
اقتصاد بین الملل مردم آمریکا با برجام موافقند یا مخالف؟ +اینفوگرافی
ترامپ پس از کش و قوس های فراوان از برجام خارج شد. در این مقاله به بررسی درصد موافقین و مخالفین برجام بین مردم آمریکا پرداخته شده است.
بازار دلار دلار ، طلا و حل مشکل اقتصادی ؛چالشی بزرگ
چرا اقتصاددانان نمی توانند مشکلات اقتصادی را حل کنند ؟ سوالی که جواب آن پر از چالشهای گوناگون است و شاید هم اصلا نمیتوان جوابی برای آن بدست آورد .
بازار دلار پیش بینی دلار در پایان برجام
با توجه به خروج آمریکا از برجام و اینکه تا 90 روز آینده تحریمهای هسته ای باز میگردد . شاید پیش بینی نرخ دلار چندان هم سخت نباشد .
سایر برجام تمام
درحالی که انتظار میرفت در کنفرانس خبری دیشب ترامپ پس از اعلام مواضع خود تا شنبه صبر کند و سپس یه صورت رسمی از برجام خارج شود اما او دیشب این کار را یکسره کرد و رسما باعث خروج آمریکا از برجام شد و تمامی تحریمهای قبلی علیه ایران را بازگرداند .
بازار دلار دلار پس از برجام
درآستانه کنفرانس خبری ترامپ بد نیست به آینده دلار پس از برجام بپردازیم .
سایر سیاست آمریکا درباره برجام
ترامپ دیروز در توییتی اعلام کرده امشب سیست های خودرا دربارهه برجام اعلام خواهد کرد ؛ به هرحال امشب به نوعی آینده برجام معلوم میشود پس بی ربط هم نیت اگر به این پیش بینی بپردازیم که سیاست آمریکا چه خواهد بود .

پربازدیدترین اخبار اقتصادی

قیمت خرید دلار و یورو در بانک‌ها
۳علت کاهش قیمت طلا و سکه ۳علت کاهش قیمت طلا و سکه
عرضه ارز در بازار ثانویه شتاب می گیرد/ تامین 9.5میلیارد دلار برای کالاهای اساسی و ضروری
۸۰ درصد از سرمایه‌گذاری‌ها از صنعت خارج شد
کاهش هفتگی نفت به رغم تهدید عربستان کاهش هفتگی نفت به رغم تهدید عربستان
افت ۵۰۰تومانی قیمت ارز صادراتی در بازار ثانوی افت ۵۰۰تومانی قیمت ارز صادراتی در بازار ثانویه
تغییر نرخ خوراک پالایشگاه‌ها از فردا تغییر نرخ خوراک پالایشگاه‌ها از فردا
9.5 میلیارد دلار برای تامین 25 قلم کالای اساسی اختصاص یافت
استقبال روسیه از پیوستن بانک‌های خارجی به سوئیفت روسی
عرضه یورو در بازار ثانویه کاهش یافته است
۴۴ هزار میلیارد تومان سوخت! ۴۴ هزار میلیارد تومان سوخت!
صادرات یکی از برنامه‌های اصلی گروه خودروسازی سایپا است
«خساپا» از فروش «ولساپا» منصرف شد/ صرف نظر از سود 200 میلیارد تومانی در شرکت سایپا
رشد چشمگیر درآمدهای نفتی و انضباط مالی در شش ماهه اول سال ۹۷
افت صادرات آلمان به ایران در آستانه بازگشت تح افت صادرات آلمان به ایران در آستانه بازگشت تحریم‌های آمریکا

جدیدترین اخبار اقتصادی روز

چه کسانی از قمار نفت سود می‌برند؟
صادرات کهگیلویه و بویراحمد 35 درصد افزایش یافت
سرمایه اجتماعی موتور محرکه اقتصاد مقاومتی
زعفران محصولی راهبردی اما بی متولی
ساماندهی آمار تسهیلگر برنامه های راهبردی است
رحمانی فضلی: شاهد ثبات و آرامش نسبی در بازار هستیم
140 کارت بازرگانی در قزوین ابطال یا تعلیق می شود
خادمی: باید سیستم شفافی برای مدیریت مصرف سوخت ایجاد شود
نگرانی جهانی از سیستم های پیام رسان خودکار
بخشنامه‌های یک‌شبه به تولید و تجارت ضربه می‌زند
تب مسابقات اطلاعات عمومی آنلاین در ایران
بازی گل یا پوچ ترامپ با بازار جهانی نفت!
عدم اجرای تبصره ۱۶ قانون بودجه ۹۷ مشکل‌ساز شده است
۱۰گوشی اندرویدی برتر سپتامبر/ دو فبلت جدید هوآوی معرفی شد
وزیر کشور: شاهد ثبات و آرامش نسبی در بازار هستیم