یکشنبه 29 دی 1398

پوشش ارتباطی جاده ای استان مرکزی ترمیم می شود

اراک - ایرنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: حل مشکلات موجود در پوشش ارتباطی جاده ای این استان در دستور کار قرار گرفت و تا سه ماه آینده اصلاحات و اقدامات لازم در این راستا انجام می شود.

تولیدو تجارت | ایرنا | 5 ماه پیش |8/13/2019 9:45:21 PM 1304 بازدید

پوشش ارتباطی جاده ای استان مرکزی ترمیم می شود

«محمد جواد آذری جهرمی» عصر سه شنبه در پایان سفر یک روزه به استان مرکزی در جمع خبرنگاران افزود: بزرگراه‌ها و جاده های درجه یک استان مرکزی پوشش ارتباطی مطلوبی دارند اما؛ راه های  درجه ۲  با اهمیت و نقاط کوهستانی استان مشکلاتی در خدمات ارتباطی دارند که با سرمایه گذاری دولتی تا سه ماه آینده نواقص موجود ترمیم می شود.

وی اوامه داد: برخی از مناطق شهری به خصوص شهرک های مسکن مهر استان مرکزی در خصوص تلفن ثابت مشکلاتی دارند که شرکت مخابرات ایران باید در اسرع وقت نسبت به توسعه این مهم اقدام کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد:  شرکت مخابرات ایران باید ظرف سه ماه مناطق فاقد ارتباطات ثابت در ساوه، تفرش، فراهان و بخشی از مناطق صنعتی اراک را تحت پوشش قرار دهد.

آذری جهرمی گفت: توسعه دسترسی مناطق روستایی به شبکه ملی اطلاعات از مصوبات اصلی نشست های امروز بود که مهرماه امسال سفر مجددی به منظور  ارزیابی و میزان پیشرفت مصوبات  به استان انجام می شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص هدیه اینترنت یک ساله ریاست جمهوری به خبرنگاران بیان کرد: این هدیه برای اصحاب رسانه و برای تصدیق اصالت خبرنگاران و بهره‌مندی از این امکان کنترل لازم انجام می‌شود تا خط تلفن خبرنگار حتما به نام خود فرد باشد.
رونمایی از چهار طرح با اعتبار یکهزار و ۷۲۰ میلیارد ریال در حوزه توسعه ارتباطات شهری و برخی مناطق روستایی، خدمات پهن باند و اتصال به شبکه ملی اطلاعات بازدید از شهرستان‌های ساوه، تفرش و فراهان به منظور رسیدگی به مشکلات حوزه فناوری اطلاعات و شرکت در شورای اداری از مهمترین برنامه های سفر یک روزه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان مرکزی بود.

۶۰۱۳/۳۰۱۷

برچسب ها:

بازگشت به لیست اخبار اقتصادی

نظرات کاربران

اگر عضو سایت هستید وارد شوید و در غیر اینصورت نام و ایمیل خود را وارد کنید


تحلیل های اقتصادی سرمایه دار

سایر با سرمایه خود چه کار کنیم
با تجربه‌ی خود و دیگران نگذارید دنیای بی‌رحم و سرد، سود سرمایه‌گذاری شما را کم کند.
سایر آینده تورم و قیمت دلار
موضوع تورم بدون شک در حال حاضر مهم ترین دغدغه آحاد مختلف در جامعه به شمار می رود و حدس و گمان ها در خصوص پیش بینی میزان تورم در نیمه دوم سال 97 و سال 98 به موضوع داغ گفت و گوهای کارشناسان و حتی مردم عادی تبدیل شده است.
پیش بینی قیمت دلار در چندماه آینده
قیمت دلار تا کجا ادامه خواهد داشت؟عوامل موثر در کاهش یا افزایش قیمت ها چیست؟
سایر آیا بازار ثانویه زمینه ­ی بازگشت تعادل به اقتصاد را فراهم می آورد؟
سیاست اخیر دولت در خصوص ایجاد بازار ثانویه و تعمیق آن توانست در طی هفته های ­ی گذشته ثبات نسبی برای بازار ارز فراهم آورد اما تداوم آن نیازمند اهتمام و پافشاری مجریان بر مواضع خود در اجرای هرچه دقیق آن می ­باشد.
سایر امن‌ترین مکان‌ها برای در امان ماندن از بلایای طبیعی
اینفوگرافیک امن‌ترین مکان‌ها برای در امان ماندن از بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله
پیش بینی قیمت طلا و ارز
پیش بینی بزرگان بازار از قیمت های طلا و سکه و ارز در ایران
روش سرمایه گذاری ارزشی چیست؟
یک نوع سرمایه گذاری است که در آن ارزش جنس یا سهم، ملاک خرید می باشد. روشهای مختلفی برای سرمایه گذاری وجود دارد که روش سرمایه گذاری بر اساس ارزش، از مهمترین روشها محسوب می شود.
بازار دلار علت اصلی گرانی سال 97 در ایران
علت گرانی روزهای اخیر چیست؟ دلیل تکرار گرانی ها در بازار چیست؟ قیمتها چرا هر چند سال جهش پیدا می کنند؟
سایر کالاهای سرمایه ای ، کالاهای واسطه ای و کالاهای مصرفی
در این مقاله به تعریف کالاهای واسطه ای ، کالاهای مصرفی و کالاهای سرمایه ای و اهمیت شناخت انواع کالاهای سرمایه ای در زندگی اقتصادی فردی می پردازیم. کالای سرمایه ای چیست؟ کالاهای مصرفی و واسطه ای کدامند؟
سایر سواد مالی؛ حلقه مفقوده اقتصاد خانواده ایرانی
شنیدن این جمله که "سفره های مردم هر روز کوچکتر می شوند" دیگر برایمان عادت شده گرچه علاج مشکلاتی از این قبیل، برنامه ریزی و تدبیر مسئولان کشور را می طلبد اما آیا تک تک افراد جامعه در بوجود آمدن یا حل این مشکل برای خودشان نقشی بازی نمی کنند؟ سواد مالی چیست؟ در این مقاله سواد مالی آموزش داده می شود.
اقتصاد بین الملل مردم آمریکا با برجام موافقند یا مخالف؟ +اینفوگرافی
ترامپ پس از کش و قوس های فراوان از برجام خارج شد. در این مقاله به بررسی درصد موافقین و مخالفین برجام بین مردم آمریکا پرداخته شده است.
بازار دلار دلار ، طلا و حل مشکل اقتصادی ؛چالشی بزرگ
چرا اقتصاددانان نمی توانند مشکلات اقتصادی را حل کنند ؟ سوالی که جواب آن پر از چالشهای گوناگون است و شاید هم اصلا نمیتوان جوابی برای آن بدست آورد .
بازار دلار پیش بینی دلار در پایان برجام
با توجه به خروج آمریکا از برجام و اینکه تا 90 روز آینده تحریمهای هسته ای باز میگردد . شاید پیش بینی نرخ دلار چندان هم سخت نباشد .
سایر برجام تمام
درحالی که انتظار میرفت در کنفرانس خبری دیشب ترامپ پس از اعلام مواضع خود تا شنبه صبر کند و سپس یه صورت رسمی از برجام خارج شود اما او دیشب این کار را یکسره کرد و رسما باعث خروج آمریکا از برجام شد و تمامی تحریمهای قبلی علیه ایران را بازگرداند .
بازار دلار دلار پس از برجام
درآستانه کنفرانس خبری ترامپ بد نیست به آینده دلار پس از برجام بپردازیم .

پربازدیدترین اخبار اقتصادی

جدیدترین اخبار اقتصادی روز