بی‌گمان، سوددهی سرمایه‌گذاری در بخش مسکن طی چند دهه گذشته بر هیچ‌کس پوشیده نیست. هر سرمایه‌گذاری در ایران بخشی از دارایی خود را به عنوان زمین، مسکن، واحد تجاری یا... نگهداری می‌کند. 

دوره آموزشی مسکن

تجربه اقتصادی ایرانیان نشان داده است، هر رکودی در بازار مسکن با جهشی همراه است. در این مورد می‌توان به تجارب جهش قیمتی مسکن در سال 86 و 91 اشاره کرد. در این سال‌ها قیمت مسکن با جهش‌های بزرگی همراه بوده است. این جهش‌ها حتی در برخی موارد به دو برابر شدن قیمت مسکن انجامیده است.

جهش‌های قیمتی در کنار این امر که تهدیدی جدی برای اقتصاد جامعه به حساب می‌آیند، فرصت خوبی برای بهبود اقتصاد فردی است. افراد بسیاری با کسب سود از جهش قیمتی مسکن درآمدهای هنگفتی به دست آورده و برخی نیز با بکارگیری علم اقتصاد و محاسبات درست سرمایه خود را به خوبی حفظ کرده‌اند.

با توجه به رکود چند ساله بازار مسکن و وجود نشانه‌های رونق در ماه‌های گذشته، به نظر می‌رسد فرصت مناسبی برای ورود به این بازار در حال شکل‌گیری است. اما باید قبل از ورود به بازار نکات مهمی را مد نظر قرار داد. نکاتی که آشنایی با آنها از ملزومات زندگی هر ایرانی تلقی می‌شود. سوالات مهمی می‌توان در اینجا مطرح نمود . سوالاتی نظیر اینکه چرا در بازار مسکن سرمایه گذاری کنیم؟ چگونه باید در بازار مسکن سرمایه گذاری کرد؟ چه زمانی باید خانه بخریم و چه زمانی خانه را بفروشیم؟ نکات خرید بی دردسر خانه چه چیزهایی هستند؟ آیا وقت ورود به بازار مسکن فرارسیده است؟ چگونه خانه مناسب با بودجه خود انتخاب کنیم؟ واحد مسکونی بخریم یا واحد تجاری بخریم؟ و سوالات بسیار دیگری از این قبیل...

کلاس آموزشی سرمایه گذاری در مسکن

 

سایت سرمایه دار با تکیه بر تجربه چندین ساله در حوزه سرمایه گذاری و اقتصاد، به این نتیجه رسیده که بسیاری از مخاطبان اطلاعات کافی برای ورود به بازار مسکن و ساخت و ساز در اختیار ندارند. از این رو برای پاسخ‌گویی به سوالات مخاطبین خود در حوزه مسکن و ساخت و ساز، اقدام به برگزاری «دوره آموزشی آشنایی با بازار مسکن و نحوه سرمایه گذاری در این بازار» کرده است. 

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام با شماره 02177451966 تماس بگیرند یا از طریق آیدی تلگرام سرمایه دار با ما در ارتباط باشند.

برای سرمایه‌گذاری پرسود و مطمئن در بازار مسکن همین امروز تماس بگیرید.