پر درآمدترین شغل ها کدام اند؟ (قسمت دوم)

در قسمت قبلی قسمتی از شغل های پر در آمد در ایران مطرح شد. دراینجا به ادامه ی آنها می پردازیم

4- متخصص کامپیوتر

در دنیای مدرن امروزه تکنولوژی به صورت لحظه ای در حال تغییر و تحول می باشد. در حال حاظر نز استفاده از گوشی همراه و رشد چشمگیر دنیای مجازی و اثر گذاری آن بر تغییر سبک زندگی مردم باعث شده تا وبسایت ها از اهمیت روز افزونی بر خوردار شوند. متخصص کامپیوتر و در ضمن آن طراح وبسایت و برنامه نویس نرم افزارهای گوشی دارای حوضه های کاری گسترده ای میباشند. همچنین مزیت فوق العاده ای که این رشته ی کاری دارد این است که لزوما نباید رشته تحصیلی شما کامپیوتر و نرم افزار باشد.

این روزها نیز با افزایش مشال استارت آپ نیاز به متخصصان حوزه کامپیوتر بیش تر از همیشه احساس می شود.

در ارتباط با درآمد این رشته به طور میانگین میتوان بین 2 تا 6 میلیون در نظر گرفت.

5- مشاوران مالی

بازار های مالی در هر کشوری چه توسعه یافته چه در حال توسعه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در کنار آن نیز فعالیت های تجاری بسیاری در قالب شرکت ها در هر کشوری وجود دارد.

در این جامعه بزرگ اقتصادی نیز نیاز به مشاوران مالی که بتوانند در این راه بسیار پر رقیب باعث سودآوری شرکت ها و افزایش بازدهی این بازار ها شوند احساس میشود.

دوره‌های آموزشی سایت سرمایه دار به شما کمک میکند تا تحلیلی درست از سهام شرکت ها داشته تا بتوانید خودتان وارد بازار بورس شده و درآمد کسب کنید. برای ثبت نام از طریق شماره 02177451966 یا آیدی تلگرام @www_sarmayedar_com با ما در تماس باشید.

شرکت های سرمایه گذاری، کارگزاری های بورس و حتی بانک ها به این مشاوران نیاز دارند. در نتیجه کسانی که در این حوزه تخصص کافی داشته باشند میتوانند حقوق بالایی در حدود 2 تا 4 میلیون فقط در این زمینه داشته باشند. این در حالی است که مشاوران مالی میتوانند با سرمایه گذاری در بخش های مختلف میتوانند درآمد خود را به بالای 7 میلیون نیز برسانند.

6- آرایشگری برای خانم ها

البته در شغل های که تا الان ذکر شد بحث مرد یا زن بودن مظرح نبود چون هم زن میتواند در مشاغل بالا موفق شود هم مرد. البته بعضی از مشاغل مثل آرایشگری خانم ها در ایران فقط توسط خانم انجام میشود و از آنجایی که زنان ایرانی بسیار به زیبایی خود اهمیت میدهند میتوان به عنوان یک شغل درآمدزا برای آرایشگر ها باشد. آرایش و گریم عروس، کاشت ناخن و ... از جمله کارهای عمده یک آرایشگر خانم میباشد.