آموزش گام به گام حرفه ای بورس (قسمت سی و پنجم)

سطوح فیبوناچی مخصوصا سطوح فیبوناچی بازگشتی کابرد فراوانی در شناسایی سطوح اصلاحی برای کسی که خواهان فروش سهمشان در قیمت بالاتر در یک روند نزولی و یا خواهان خرید مجدد در قیمت پایین در یک روند صعودی هستند. در شکل زیر یک نمونه از نقاط سطوح بازگشتی در یک روند نزولی کوتاه مدت رامشخص میکنیم. شکل زیر از نمودار  مفید تریدر گرفته شده است و ما از آن برای انجام تحلیل های خود استفاده میکنیم.

دوره‌های آموزشی سایت سرمایه دار به شما کمک میکند تا تحلیلی درست از سهام شرکت ها داشته تا بتوانید خودتان وارد بازار بورس شده و درآمد کسب کنید. برای ثبت نام از طریق شماره 02177451966 یا آیدی تلگرام @www_sarmayedar_com با ما در تماس باشید.

برای رسم خطوط فیبوناچی بازگشتی در روند نزولی خط روند این الگو را طبق شکل از یک سقف به یک کف وصل میکنیم. سپس با توجه به درصد های آن سطح 61.8 را د رنظر میگیریم. همنطور که در مشخص شده در این بازه کوتاه مدت بازگشتی به اندازه 61.8 درصد به بالا کشیده شده و سپس نزول کرده .در اینجا اگر کسی قصد فروش سهم را داشته نقطه سفید رنگ مشخص شده بهترین مکان مورد نظر میتوان باشد.

در نتیجه قیمت 4840 ریال، قیمت فروش در این بازگشت می باشد.

از جلسه آینده مثال های کاربردی تحلیل همزمان تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال گذاشته می شود. تا تکنیک هاب معمله گری حرفهای آموزش دهیم.

مقالات مرتبط :

آموزش گام به گام حرفه ای بورس (قسمت بیست ونهم)

آموزش گام به گام حرفه ای بورس (قسمت سی ام)

آموزش گام به گام حرفه ای بورس (قسمت سی و یکم)

آموزش گام به گام حرفه ای بورس (قسمت سی و دوم)

آموزش گام به گام حرفه ای بورس (قسمت سی و سوم)

آموزش گام به گام حرفه ای بورس (قسمت سی و چهارم)