آموزش گام به گام حرفه ای بورس (قسمت سی و سوم)

 تحلیل تکنکیال امروز مربوط به سهم وغدیر(سرمايه‌گذاري‌غدير) می باشد. نمودار قیمتی از نرم افزار مفید تریدر گرفته شده و نمودار روزانه قیمت این سهم است. در اینجا ما به تحلیل اسیلاتور استوکاستیک در این نمودار پرداخته ایم.

دوره‌های آموزشی سایت سرمایه دار به شما کمک میکند تا تحلیلی درست از سهام شرکت ها داشته تا بتوانید خودتان وارد بازار بورس شده و درآمد کسب کنید. برای ثبت نام از طریق شماره 02177451966 یا آیدی تلگرام @www_sarmayedar_com با ما در تماس باشید.

اسیلاتور استوکاستیک بین 20 و 80 درصد قرار میگیرد.این اسیلاتور جز اخطار دهنده ی مهم قیمتی می باشد. در این قسمت هدف ما تشریح یک مثال کاملا عینی و عملی از اهمیت آن می باشد.   

در قسمت مشخص شده اولی(سمت چپ) در نمودار قیمت ما شاهد الگوی پوشای صعودی هستیم، که این الگو در یک روند نزولی رخ داده و نشان از تغییر روند قیمت می باشد. در این نمودار قیمتی، اسیلاتور استوکاستیک زیر 20% می باشد که این به معنای هیجان فروش می باشد.اسیلاتور استوکاستیک در این ناحیه اخطار خرید صادر کرده است. اگر ما به طور همزمان این دو را در نظر می گرفتیم می توانستیم به قیمت خوبی در سهم دست پیدا کنیم.

در قسمت دوم (سمت راست) الگوی قیمتی حاکی از الگوی بازگستی هارامی است که در یک روند صعودی شکل گرفته و نشان از پایان روند می باشد.در اینجا نیز اسیلاتور بالای خط 80% می باشد تعیین کننده نقطه ی هیجان خرید می باشد. و یک اخطار فروش صادر کرده است. و همچنان که ملاحظه می کنید.رند به سمت خنثی کشیده شده است.

مقالات مرتبط :

آموزش گام به گام حرفه ای بورس ( قسمت بیست و هفتم )

آموزش گام به گام حرفه ای بورس ( قسمت بیست و هشتم)

آموزش گام به گام حرفه ای بورس (قسمت بیست ونهم)

آموزش گام به گام حرفه ای بورس (قسمت سی ام)

آموزش گام به گام حرفه ای بورس (قسمت سی و یکم)

آموزش گام به گام حرفه ای بورس (قسمت سی و دوم)