معرفی برترین سایت های اقتصادی شامل قیمت آنلاین ارز، طلا و دلار

1-اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران (www.tgju.org)

شبکه اطلاع رسانی اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران یکی از کامل ترین سایت‌های اقتصادی با بخش‌ها و ابزارهای متنوع است، قیمت آنلاین و لحظه به لحظه انواع ارز ،طلا و سکه، اخبار اقتصادی تحلیلی، ابزار وب مستر و مقالات اقتصادی از بخش‌های متنوع این سایت است ، نیازمندی های بازار اقتصادی و سرویس پیامک اخبار و قیمت‌ها را می توان از ویژگی‌های برتر این سایت بر شمرد.

2-سرمایه‌ دار (www.sarmayedar.com)
سرمایه دار متفاوت‌ ترین سایت اقتصادی است که قیمت آنلاین ارز و طلا، قیمت آنلاین دلار و نفت و نمودار نوسان قیمت ها از یک ساعت تا یک روز در این سایت قابل مشاهده است، «سرمایه دار» مهمترین اخبار اقتصادی را از خبرگزاری های معتبر پوشش می دهد، همچنین تمایز جالب این سایت در بخش تحلیل‌های اقتصادی است که علاوه بر نمایش تحلیل‌های اقتصادی روز ، هر شخص با عضویت در سایت می تواند تحلیل اقتصادی خود را وارد کند. ابزار قیمت آنلاین و به‌روز، برای صاحبان سایت‌ها که می توانند با کمک آن قیمت های آنلاین را در سایت خود نمایش دهند و نیز خبرنامه هوشمند از دیگر بخش‌های «سرمایه دار» است.

بیشتر بخوانیم: تحلیل های بازار سرمایه

 

 

سایت سرمایه‌ دار

 

4-اقتصاد آنلاین (www.eghtesadonline.com)

اقتصاد آنلاین یکی از پر بازدید ترین سایت های اقتصادی –تحلیلی در ایران است. تمرکز بیشتر این سایت بروی اخبار اقتصادی ایران و جهان وهمچنین تحلیل های اقتصادی منحصر بفرد است، در این سایت بخش هایی چون یادداشت که یادداشت های اقتصادی اقتصاددانان ، قیمت آنلاین ارز و طلا و سکه  ، آخرین قیمت ها ی روز بازار و تالاری نیز برای گفتگو کاربران در نظر گرفته شده است.


3-اقتصاد ایران آنلاین (www.eghtesadeiranonline.com)

در بخش نرخ نامه این سایت ، قیمت انواع ارز سکه و طلا ، قیمت اقلام مصرفی و خدماتی قابل مشهاده است به طور کلی نرخ نامه این سایت قیمت های کاملی از انواع نیازمندی های کاربران ارائه داده است ، اخبار ، گفتگو گزارش و مقاله از سایر قسمت های این سایت است.


5-اقتصاد نیوز (www.eghtesadnews.com)

سایت خبری-تحلیلی اقتصادنیوز اولین رسانه آنلاین فارسی‌زبان در حوزه اقتصاد ایران است که اخبار، آمار و تحلیل‌های اقتصادی را در کنار آخرین قیمت ‌انواع کالاها و خدمات به مخاطبان خود عرضه می‌کند اقتصادنیوز به‌عنوان یکی از بازوهای موسسه رسانه‌ای دنیای اقتصاد، رسالت اصلی خود را بر پایه این هدف بنا نهاده است که همه نیازهای خبری، شاخص‌های خرد و کلان اقتصاد ایران، تحولات و قیمت‌های بازارها را در یک بسته هماهنگ، تحلیلی و قابل دسترس در هر زمان و مکان برای فعالان اقتصادی فراهم آورد.

6-طلا نیوز (www.talanews.com)

اساس فعالیت طلا نیوز بروی قیمت لحظه ای طلا و سکه و نمودارات کاملی از تغییرات طلا است ، شاخص بورس، قیمت انواع خودرو و اخبار اقتصادی از بخش های دیگر این سایت است .
در این سایت کاربران نظرات خود را به راحتی منعکس کرده و راجب مسائل اقتصادی با یکدیگر تبادل نظر می کنند، بانک اطلاعاتی طلا و جواهر  از بخش های قابل توجه این  سایت می باشد.

7-ایران جیب (www.iranjib.ir)

سایتی با طراحی ساده برای نمایش هرچه واضح تر قیمت های آنلاین سکه و ارز و طلاست ، اخبار روز و قیمت آهن آلات ،مسکن ، خودرو و لوازم دیجیتال از دیگر بخش های این سایت است.
ایران جیب اساس کار خود را دسترسی سریع کاربران به قیمت ها قرار داده است.